مجموعه آسیا پمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ آب کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 13 − 6 =
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بازار بزرگ پمپ آب پشت تراکتوری با قیمت ارزان

قیمت پمپ آب پشت تراکتوری در کشور به دلیل نوع پمپ و کاربری مختلفی که کشاورزان با پمپ انجام می دهند متفاوت است.همچنین نوع شاسی و مقدار حجم آبدهی پمپ نیز باعث تفاوت در قیمت پمپ های پشت تراکتوری می شود.شرکت آسیاپمپ ایرانیان انواع پمپ های پشت تراکتوری حلزونی فشارقوی و طبقاتی وکائل را با قیمت ارزان به صورت آنلاین و حضوری در اصفهان به فروش می رساند.برای اطلاع از قیمت ها و صبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید.

بازار بزرگ پمپ آب پشت تراکتوری با قیمت ارزان

قدرت پمپ آب پشت تراکتوری باید چند اسب بخار باشد؟

قدرت پمپ آب پشت تراکتوری باید چند اسب بخار باشد؟

پمپ آب تراکتوری بسته به اینکه چه نوع آبیاری و چه مسیر و ارتفاعی قرار است آب را انتقال دهد نیاز به نیروی راه اندازی دارد.به جهت اینکه بیشتر سیستم آبیاری در کشور آبیاری تحت فشار می باشد، انتخاب نوع پمپ و متصل کردن آن به پشت تراکتور کار فروشنده متخصص پمپ آب می باشد.پمپ های پشت تراکتوری را می توان به تراکتورهایی که بتوانند تا ۷۵ اسب بخار را تامین کنند وصل می شود.

گیربکس های افزاینده نیز تا قدرت ۷۵ اسب بخار را تامین کرده و با پمپ های نظیر ETA 150-400، WKL 100/4 و WKL 100/5 روی تراکتور ۶ سیلندر فرگوسن بسته می شود.در صورتیکه پمپ اشتباه انتخاب شود و به تراکتور بسته شود علاوه بر بالا رفتن هزینه های سوخت به موتور تراکتور نیز فشار آورده و ممکن است به دود کردن بیفتد.

فروشنده پمپ تراکتوری گیربکسی فشارقوی WKL 100/4 + فیلم

پمپ های پشت تراکتوری برای انواع آبرسانی و آبیاری مورد استفاده قرار می گیرند.این پمپ ها در دو مدل حلزونی و طبقاتی افقی تقسیم می شود.پمپ آب پشت تراکتوری باید با گیربکس افزاینده دور کوپله و شاسی شود.به این پمپ ها در بازار پمپ آب گیربکسی گفته می شود.برای آبیاری بارانی یا انتقال آب در مسیرهای مرتفع از پمپ طبقاتی پشت تراکتوری استفاده می شود.

یکی از رایج ترین پمپ های پشت تراکتوری پمپ وکائل ۱۰۰/۴a می باشد.این پمپ ورودی ۵ اینچ و خروجی ۴ اینچ داشته و چنانچه تراش پروانه داشته باشد روی تراکتور ۴ سیلندر و اگر پروانه فول سایز باشد روی تراکتور ۶ سیلندر متصل می شود.مقدار آبدهی این پمپ در نقطه راندمان کاری ۱۲۰ مترمکعب بر ساعت و میزان ارتفاع آبدهی ۸۲ متر می باشد.فروشنده پمپ آب گیربکسی فشارقوی به صورت مستقیم بهترین پمپ فشارقوی WKL 100/4a پشت تراکتوری را در کشور عرضه می کند.

تامین کننده انواع پمپ آب تسمه ای پشت تراکتوری ۴ و ۶ اینچ در جنوب کشور

تامین کننده انواع پمپ آب تسمه ای پشت تراکتوری ۴ و ۶ اینچ در جنوب کشور

یکی دیگر از پمپ های پشت تراکتوری پمپ آب تسمه ای پشت تراکتوری می باشد که از لحاظ آبدهی و فشار با پمپ آب گیربکسی تفاوتی ندارد و افزایش و تغییر دور محور PTO توسط پولی و تسمه انجام می شود.در این مدل میزان کارایی و راندمان نسبت به پمپ آب گیربکسی کمتر بوده و در صورتیکه پمپ به درستی انتخاب نشود یا شاسی ایراد داشته باشد احتمال خرابی پمپ یا قرقره های کوچک و بزرگ وجود دارد.

اما انواع پمپ آب حلزونی ۴ اینچ و پمپ حلزونی ۶ اینچ را می توان به این روش شاسی کرد.تفاوت پمپ تسمه ای و پمپ گیربکسی هم در نوع تغییر و افزایش دور و هم در نوع شاسی و هم راندمان و کارایی و هم در قیمت تمام شده می باشد.عمدتا در جنوب کشور انواع پمپ های ۴ و ۶ اینچ حلزونی تسمه ای برای آبیاری غرقابی یا قطره ای استفاده می شود.

انواع پمپ آب ۴ اینچ تسمه ای پشت تراکتوری که پر فروش تر بوده عبارت است از

 • پمپ حلزونی ETA 100-315 پشت تراکتوری تسمه ای
 • پمپ حلزونی ETA 100-400 پشت تراکتوری تسمه ای

و انواع پمپ آب ۶ اینچ پشت تراکتوری تسمه ای عبارت است از

 • پمپ حلزونی ETA 150-250 تسمه ای پشت تراکتوری
 • پمپ حلزونی ETA 150-315 راستگرد تسمه ای پشت تراکتوری
 • پمپ حلزونی ETA 150-315 چپگرد تسمه ای پشت تراکتوری

انواع پمپ های حلزونی که در بالا ذکر شد با شاسی تسمه ای با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در جنوب کشور از طریق وب سایت شرکت آسیاپمپ ایرانیان به فروش می رسد.

عرضه پمپ تراکتوری ۳ اینچ فشار قوی آبیاری بارانی در سنندج و ایلام

عرضه پمپ تراکتوری ۳ اینچ فشار قوی آبیاری بارانی در سنندج و ایلام

در بین پمپ های پشت تراکتوری یکی از رایج ترین و پر فروش ترین پمپ ها، پمپ آب ۳ اینچ فشارقوی می باشد که برای پروژه های آبیاری بارانی و قطره ای از آن استفاده می شود.پمپ ۳ اینچ فشارقوی طبقاتی که در بازار و در بین مشتریان به پمپ وکائل معروف است در سری پمپ WKL 80 تولید و روانه بازار می شود.رایج ترین نوع کاربری پمپ WKL 80 در ایلام و سنندج به صورت پشت تراکتوری می باشد.

اما رایج ترین انواع پمپ آب پشت تراکتوری ۳ اینچ طبقاتی به شرح زیر می باشد.

 1. پمپ فشارقوی WKL 80/3 پشت تراکتوری
 2. پمپ فشارقوی WKL 80/4 پشت تراکتوری
 3. پمپ فشار قوی WKL 80/5 پشت تراکتوری
 4. پمپ فشارقوی WKL 80/6 پشت تراکتوری
 5. پمپ فشارقوی WKL 80/8 پشت تراکتوری
 6. پمپ فشار قوی WKL 80/10 پشت تراکتوری

هر کدام از این پمپ ها ارتفاع متفاتی را آبرسانی کرده و برای آبیاری بارانی با توجه به طول مسیر و ارتفاع انتخاب و استفاده می شود.قیمت کامل پمپ آب ۳ اینچ طبقاتی پشت تراکتوری با شاسی تقویتی و گیربکس ۱/۳ در پمپ های بالا متفاوت بوده و توسط شرکت آسیاپمپ ایرانیان با قیمت ارزان در غرب کشور با ضمانت اصالت کالا به فروش می رسد.

فروشگاه آنلاین پمپ آب پشت تراکتوری طبقاتی با گارانتی اصل یاسوج و شهرکرد

فروشگاه آنلاین پمپ آب پشت تراکتوری طبقاتی با گارانتی اصل یاسوج و شهرکرد

در اکثر شهرهای کشور به دلیل وجود نقاط مرتفع و همچنین عدم وجود برق یا نداشتن دسترسی به برق سه فاز از پمپ های پشت تراکتوری استفاده می شود.پمپ هایی که می توان به پشت تراکتوری وصل کرد را باید بر اساس طول مسیر و اختلاف ارتفاع و نوع آبیاری زمین کشاورزی انتخاب کرد.لازم به ذکر است که این پمپ ها دارای مکش منفی بوده و حتما باید با سطح آب فاصله کمی داشته باشد.

خریداران پمپ آب پشت تراکتوری در یاسوج می توانند از فروشگاه آنلاین شرکت آسیاپمپ ایرانیان انواع پمپ طبقاتی پشت تراکتوری در سایزهای ۲٫۵ تا ۴ اینچ را با قیمت مناسب خریداری کنند.این پمپ ها شامل

 1. پمپ فشارقوی WKL 65
 2. پمپ فشار قوی WKL 80
 3. پمپ فشار قوی WKL 100

می باشد.هر کدام از ین سه مدل دارای چندین طرح می شود که فشار آبدهی آن متفاوت است.این پمپ ها چدنی بوده و قطعات یدکی آن نیز توسط شرکت سازنده پمپ آب یا نمایندگی رسمی کارخانه در اصفهان، یاسوج و شهرکرد به فروش می رسد.برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

محمد رضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا فلاح

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129555032
phone icon شماره تماس: 02186096758

phone icon شماره تماس: 03133367982

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@asiapumpco.com

مجموعه آسیا پمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ آب کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 7 + 1 =
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید