مجموعه آسیا پمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ آب کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 12 − 3 =
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دریافت قیمت روز پمپ اب کشاورزی حلزونی و طبقاتی

قیمت پمپ اب کشاورزی در بازار پمپ آب تهران و شهرستانها بر اساس پارامترهای مشخصی مانند برند و کیفیت متریال و نوع ریخته گری و مونتاژ پمپ تعیین می شود و نمایندگی های فروش شرکتهای پمپ سازی در کشور بر اساس همان لیست قیمت انواع پمپ آب کشاورزی حلزونی و طبقاتی افقی را به مشتریان خود ارائه می کنند.در این بین خریدارانی که به صورت عمده این پمپ ها را تهیه کنند از تخفیف خوبی برخوردار می شوند.قیمت روز پمپ های کشاورزی از طریق فروشگاه های اینترنتی پمپ های آبرسانی در کشور جویا شوید.

دریافت قیمت روز پمپ اب کشاورزی حلزونی و طبقاتی

پمپ اب کشاورزی چیست؟ | انواع آن در بازار  پمپ آب کشور

پمپ اب کشاورزی چیست؟ | انواع آن در بازار  پمپ آب کشور

پمپ آب کشاورزی دستگاهی است که وظیفه انتقال آب بین دو نقطه را دارد و این کار را از طریق تامین و انتقال فشار به جریان آب ممکن می سازد.پمپ های آبیاری کشاورزی از نیروی لازم برای چرخاندن پروانه پمپ را از موتور محرکه می گیرند و به پروانه منتقل می کنند.سیال نیز با پروانه به چرخش در آمده و انرژی پتانسیل آن به انرژی جنبشی تبدیل می شود و در بزرگترین سطح مقطع محفظه حلزونی پمپ با بیشترین سرعت و فشار از پمپ خارج می شود.

پمپ انتقال آب کشاورزی در بازار طیف های وسیعی از لحاظ شکل، ابعاد، اندازه ، کارایی، قیمت و آبدهی و فشار دارند که با برندهای مختلف در بازار عرضه می شوند.این پمپ به طور کلی در دو مدل افقی و عمودی و در دو دسته پمپ های دینامیکی و پمپ های جابجایی مثبت قرار می گیرند.در این بخش انواع پمپ های دینامیکی که پمپ های سانتریفیوژ گریز از مرکز نیز در این دسته قرار می گیرند را معرفی می کنیم.

 1. پمپ گریز از مرکز حلزونی
 2. پمپ فشار قوی طبقاتی Wkl
 3. پمپ شناور
 4. پمپ کفکش
 5. پمپ خودمکش یا پمپ سوپاپ سرخود ۳ اینچ و پمپ سوپاپ سرخود ۴ اینچ
 6. پمپ گل کش
 7. پمپ لجن کش
 8. پمپ شافت و غلاف
 9. پمپ غلیظ کش
 10. پمپ پشت تراکتوری

نحوه مونتاژ پمپ آب ۴ اینچ حلزونی ETA 100-200 آسیاپمپ ایرانیان

روش تولید همه پمپ های حلزونی در شرکت های تولید کننده پمپ های کشاورزی یکسان می باشد.این پمپ ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند.ابتدا محور پمپ را مشخص می کنیم و سپس بلبرینگ ها را داغ کرده و در دو طرف شافت جای گذاری می کنیم.سپس محور را داخل یاتاقان قرار داده و سر و ته یاتاقان را می بندیم.آب پخش کن را قبل از بوش روی محور قرار می دهیم و بوش مربوط به پمپ را بر روی محور قرار می دهیم.خار تخت را روی محور طوری قرار می دهیم که با جاری خار بوش متصل باشد.

سپس گلند یا سرپوش مفظه پمپ را روی میز کار آماده می کنیم و یک بوش استیل به صورت سوری داخل سرپوش می گذاریم و نخ های نسوز را به اندازه درپوش برش می دهیم.اول یک نخ نسوز و سپس قطعه خنک کننده و مجددا نخ نسوز های بعدی را می گذاریم و بعد قطعه عینکی و فشار دهنده روی آن قرار می گیرد.بعد از آماده شدن گلند پمپ آنرا روی شافت پمپ قرار می دهیم به صورتیکه که کالیبر خارجی سرپوش محفظه در کالیبر داخلی یاتاقان پمپ قرار گیرد.در تهایت پروانه بعد از گلند روی شافت قرار گرفته و با مهره سر محور سفت می شود.

توزیع عمده پمپ آب کشاورزی ۸ اینچ در پاکستان و افغانستان

توزیع عمده پمپ آب کشاورزی ۸ اینچ در پاکستان و افغانستان

پمپ های کشاورزی آبرسانی در دو مدل حلزونی و طبقاتی تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند.پمپ های حلزونی اتا کوچک و اتا بزرگ تقریبا پر فروش ترین پمپ های سانتریفیوژ گریز از مرکز هستند که با حجم آبدهی و فشار آبدهی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.پمپ آب حلزونی ۸ اینچ یکی از پر فروش ترین پمپ های آبیاری می باشد که در بازار پمپ آب کشور افغانستان و پاکستان مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

این پمپ ها در ۷ مدل مختلف تولید می شوند و تفاوت آنها در اندازه پمپ و اندازه قطر پروانه پمپ می باشد.از لحاظ کارکرد تمامی آنها به یک صورت عمل می کنند ولی حجم آبدهی آنها کمی با هم تفاوت دارد و در بازه ۳۰۰ الی ۴۰۰ مترمکعب بر ساعت می باشد.انواع پمپ های ۸ اینچ کشاورزی حلزونی عبارتند از

 • پمپ حلزونی ETA 200-23
 • پمپ حلزونی ETA 200-33
 • پمپ حلزونی ETA 200-40
 • پمپ حلزونی ETA 200-50
 • پمپ حلزونی ۸ اینچ با طرح ETA 200-23
 • پمپ حلزونی ۱۰ در ۸ اینچ
 • پمپ حلزونی ۸ اینچ با پروانه ETA 150-250

شرکت آسیاپمپ ایرانیان به صورت عمده و اینترنتی انواع پمپ آب ۸ اینچ کشاورزی را با بهترین کیفیت و قیمت در بازارهای پمپ آب پاکستان و افغانستان توزیع می کند.برای دریافت کاتالوگ محصولات و ازلاع از قیمت روز در واتساپ شرکت پیام بدهید.

فروشگاه آنلاین انواع پمپ کشاورزی پشت تراکتوری در جنوب کشور

فروشگاه آنلاین انواع پمپ کشاورزی پشت تراکتوری در جنوب کشور

برای سهولت در راه اندازی و استفاده از پمپ آبیاری کشاورزی آنها را به محور پشت تراکتور وصل می کنند.این مدل پمپ ها به پمپ آب پشت تراکتوری معروف می باشد که در سه مدل

 1. پمپ پشت تراکتوری گیربکسی
 2. پمپ کوپله مستقیم پشت تراکتوری
 3. پمپ پشت تراکتوری تسمه ای

تولید می شود.چنانچه فرض کنیم مثلا پمپ ETA 100-250 را با نسبت ۱ به ۳ به این سه روش کوپله کنیم آبدهی و فشار پمپ یکسان بوده و فقط شکل و ضاهر و نوع کارکردشان متفاوت است.پمپ های گیربکسی پشت تراکتوری معمولا دوام بیشتری داشته و پمپ های پشت تراکتوری تسمه ای در مدت زمان کمتری نیاز به تعویض تسمه پیدا می کنند.این پمپ ها در مدل پمپ حلزونی فشار قوی پشت تراکتوری و پمپ طبقاتی پشت تراکتوری برای آبیاری مزارع و باغات کشاورزی در جنوب کشور خرید و فروش می شود.برای اطلاع از قیمت روز پمپ های طبقاتی و حلزونی پشت تراکتوری با کیفیت و ارزان قیمت در شهرهای خوزستان و بوشهر و کرمان و بندرعباس و زاهدان با ما تماس بگیرید.

راهنمای خرید بهترین مارک پمپ آبیاری بارانی در کردستان و کرمانشاه

راهنمای خرید بهترین مارک پمپ آبیاری بارانی در کردستان و کرمانشاه

پروژه آبیاری بارانی یکی از طرحهای آبیاری تحت فشار برای صرفه جویی در مقدار مصرف آب می باشد.این پمپ ها را باید بر حسب پارامترهای خاصی انتخاب کرد که معمولا پمپ های طبقاتی پر فشار یا همان پمپ Wkl مناسب ترین گزینه برای آبیاری بارانی هستند.برای این کار با دوربین های ماهواره ای یا GPS می توانید طول مسیر و اختلاف ارتفاع مسیر را اندازه گیری کنید.در غیر اینصورت اگر پمپی خریداری کردید و جوابگوی سیستم آبرسانی شما نبود مسئولیت به عهده خودتان است.

سپس اندازه لوله اصلی و توان و دور موتور و تعداد ساعات کارکرد پمپ را مشخص کنید.پمپ ها آبیاری بارانی افقی نیاز به هواگیری داشته و حتما قبل از راه اندازی و استارت باید هواگیری این پمپ ها انجام شود.بهترین مارک پمپ آبیاری بارانی در کشور آسیاپمپ ایرانیان بوده که در تبریز تولید می شود و در کردستان و کرمانشاه نیز برای کشاورزان و خریداران مورد استقبال قرار گرفته است.ضمنا این پمپ ها دارای ۱۸ ماه گارانتی نیز می باشد و قطعات یدکی این پمپ ها نیز از طریق همین شرکت تامین می شود.

۵ مرحله راه اندازی و هواگیری الکتروپمپ های حلزونی و طبقاتی افقی کشاورزی

در پمپ های گریز از مرکز حلزونی و طبقاتی افقی مراحل بازدید و بررسی عمومی قبل از استارت وجود دارد که شامل ۵ مرحله می باشد که در زیر به تفصیل توضیح می دهیم.این مراحل در صورتیکه به درستی انجام شود راندمان پمپ در بالاترین حد خود خواهد بود.البته موارد دیگری مانند سرویس و نگهداری های منظم دوره ای از این پمپ ها نیز در راندمان و طول عمر پمپ ها تاثیر گذارند.

 1. بازدید و کنترل های قبل از استارت : قبل از استارت دقت شود که دریچه سوپاپ سالم بوده و دور بیرونی محفظه مکش آن توری مناسب را داشته باشد.سوپاپ و قسمتی از لوله مکش کاملا عمود داخل آب قرار گیرد.باز بودن شیر فلکه لوله مکش کنترل شود.از چرخیدن شفت و کوپله پمپ توسط آچار یا دست مطمئن شوید.
 2. هواگیری پمپ : ابتدا مهذه های عینکی قسمت آب بندی به آرامی و به طور مساوی تا حدی که مانع چرخیدن پمپ نباشد سفت شود.سپس درپوش هواگیری پمپ باز شده و داخل پمپ و لوله مکش تا سوپاپ با آب و در چندین نوبت پر شود تا هوای داخل پمپ و لوله مکش کاملا تخلیه گردد.درپوش هواگیری در محل خود بسته شود.
 3. راه اندازی الکتروپمپ : سالم بودن محرک پمپ از قبیل الکیتروموتور یا موتور دیزل یا تراکتور را کنترل نمایید.شیر فلکه لوله رانش به اندازه ۱/۴ باز نموده و سپس محرک پمپ را استارت کنید.فشار اولیه پمپ را توسط مانومتر کنترل نمایید تا از هواگیری کامل مسیر مکش و داخل پمپ اطمینان حاصل کنید.
 4. شروع انتقال آب تا مقصد : در این مرحله شیر فلکه روی لوله رانش را تا حدی باز نمایید که عقربه مانومتر فشار سنج در محدوده راندمان تعیین شده توسط پلاک پمپ قرار گیرد.سپس در صورتیکه محرکه پمپ الکتروموتور است آمپر مترهای مصرف برق کنترل شود و در صورت زیاد بودن جریان مصرفی با چرخاندن شیر فلکه های ورودی و خروجی به سمت بسته شدن آمپر مترها را در حالت معرفی شده پلاک الکتروموتور تنظیم نمایید و در صورت دیزلی بودن محرکه موارد ذکر شده را تا کم شدن دود دیزل به حالت طبیعی اعمال نمایید.
 5. قبل از هر استارت الکتروپمپ از سفت بودن پیچ و مهره های شاسی و فلنچ های مکش و رانش مطمئن شده و روان بودن دوران کوپلینگ را کنترل نمایید.سپس از تخلیه کامل هوای داخل پمپ مطمئن شوید.شیر فلکه های رانش و مکش را بازدید و الکتروپمپ را استارت کنید.
محمد رضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا فلاح

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129555032
phone icon شماره تماس: 02186096758

phone icon شماره تماس: 03133367982

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@asiapumpco.com

مجموعه آسیا پمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ آب کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 13 − 4 =
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید