مجموعه آسیا پمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ آب کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 10 + 6 =
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

راهنمای خرید و قیمت روز پمپ آب شور دریایی

 

برای خرید پمپ آب شور دریایی که متناسب با نیاز شما باشد باید پارامترهای زیر را در نظر بگیرید.

 1. ابتدا باید مشخص کنید که چه نوع سیالی قرار است پمپاژ شود تا از خوردگی و سایش زود رس جلوگیری شود.بنابراین دانستن ترکیبات شیمیایی، ویسکوزیته سیال و وجود ذرات جامد در سیال ضروری است.
 2. اطلاع پیدا کردن از خواص فیزیکی سیال به کاربر این اجازه را می دهد که یک پمپ آب شور مناسب برای سیستم پمپاژ خود انتخاب کند.
 3. همچنین مشخص نمودن طول خط انتقال و اختلاف سطح و توان و دور موتور محرکه از دیگر مسائلی است که باید مد نظر قرار گرفته شود.

راهنمای خرید و قیمت روز پمپ آب شور دریایی

در بین پمپ هایی که برای آب شور دریا استفاده می شود، پمپ با متریال برنزی از نظر مقاومت در برابر کاویتاسیون، خوردگی، هزینه اولیه و مقاومت در مقابل سایش می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.برای خرید بهترین پمپ آب شور دریا در اندازه های مختلف بهترین راه مشاوره انتخاب این پمپ ها از طریق متخصصین و مشاورین فروش پمپ های کشاورزی و صنعتی می باشد.

خرید پمپ آب شور دریایی ۱۰ اینچ بندر خمیر و بندرلنگه

خرید پمپ آب شور دریایی ۱۰ اینچ بندر خمیر و بندرلنگه

در انتقال آب شور و یا سیالی که خورندگی داشته باشد پمپ های انتقال آب حلزونی به لحاظ انتقال حجم بالایی از آب در الویت اول قرار می گیرند.این پمپ ها بر اساس شرایط خاصی انتخاب می شوند و باید حتما در نقطه راندمان کاری در جدول پمپها انتخاب شوند.در شهرهای جنوبی ایران که مراکز پرورش میگو و آبزیان دریایی است و باید آب را از دریا به حوضچه های پرورش آبزیان پمپاژ کنند از این پمپ ها استفاده می کنند.

تولید کننده پمپ های حلزونی که با در نظر گرفتن مشخصات شیمیایی سیال اقدام به تولید این پمپ ها می کند می داند که برای آب شور باید قطعاتی که در تماس با آب هستند را از فولاد ضد زنگ مانند استیل ۳۰۴، استیل ۳۱۶ یا آلومینیوم برنز انتخاب کرد.پمپ حلزونی ۱۰ اینچ با پروانه آلومینیوم برنز و شافت و بوش و خار استیل یکی از پمپ هایی است که با الکتروموتور سه فاز ۹۰۰ دور یا ۱۵۰۰ دور کوپله شده و در سایت پرورش میگو در جنوب کشور استفاده می شود.برای تهیه بهترین پمپ آب حلزونی ۱۰ اینچ پرورش میگو در بندر خمیر و بندر لنگه با قیمت ارزان با واحد فروش شرکت آسیاپمپ ایرانیان تماس بگیرید.

پمپ آب شور برنزی چیست ؟ | مزایا و خرید آن

پمپ آب شور برنزی چیست ؟ | مزایا و خرید آن

امروزه در صنعت پمپ سازی تولید انواع پمپ های آلیاژی برای مصارف خاص مانند انتقال آب شور دریا از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است.به طوری که اکثر کارخانجات پمپ سازی در کشور برای تامین نیاز بازار اقدام به طراحی و ساخت تمامی پمپ های حلزونی با متریال ضد زنگ و ضد خورنده کرده اند و با قیمت ها و مارک های مختلف در بازار پخش می کنند.

یکی از این فولادهای آلیاژی برنز می باشد که مقاومت بیشتری در برابر خوردگی نسبت به چدن داشته و همچنین در برابر کلریدها مقاومت بالایی دارد و انتخاب بسیار خوبی برای انتقال آب دریا به مخازن ذخیره آب یا مزارع پرورش میگو می باشد.

اما مزایای پمپ آب شور حلزونی با متریال برنزی به شرح زیر است.

 • پایین بودن نرخ سایش
 • قابلیت اجرایی آسان
 • قابلیت روان کاری با روغن و گریس
 • سایش کمتر در آب بندی یا مکانیکال سیل
 • محور پمپ کمتر در معرض سایش است.
 • در برابر فشار مقاومت بالایی دارد.

پمپ های برنزی در مقابسه با پمپ های چدنی مقاومت بالاتری داشته و آب شور یا خورنده دیرتر باعث فرسودگی آن می شود.پمپ های چدنی در کارکردهای طولانی مدت جام کرده و از کار می افتد.برای خرید پمپ حلزونی و طبقاتی با پروانه برنزی و شفت استیل و اطلاع از قیمت آنها با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

اهمیت پمپ آب شور حلزونی در صنعت آبرسانی

اهمیت پمپ آب شور حلزونی در صنعت آبرسانی

در صنعت آبرسانی استفاده از پمپ های انتقال آب با شرایط و ویژگی های خاص سال هاست که در حال اجرا شدن می باشد.این پمپ ها توسط کارخانه های پمپ سازی برای مصارف مختلف کشاورزی، صنعتی، نفت و گاز و پتروشیمی در سایز و اندازه های مختلف ساخته می شوند.رایج ترین نوع این پمپ ها، پمپ گریز از مرکز حلزونی می باشد.

برای صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه های اولیه و انتقال سیالات گران قیمت و حساس از این پمپ ها استفاده می شود که با تغییر در جنس قطعات و نوع آب بندی این امکان را فراهم می کنند تا بتوان در خط انتقال سیال قرار گیرند.قیمت پمپ های آب شور حلزونی با توجه به متریال استفاده شده در پروانه و شافت و نوع آب بندی و همچنین اندازه آنها از ۱۵ میلیون به بالا قیمت گذاری می شود.

فروش بدون واسطه پمپ ETA 300-35 با پروانه آلومینیوم برنز و شفت استیل میناب و چابهار + فیلم

در شهرهای جنوبی کشور و حاشیه خلیج فارس صنعت پرورش آبزیان و پرورش میگو یکی از پر موثرترین مشاغل بوده که برای کشور ارز آوری می کند.تولید و پرورش انواع آبزیان به خصوص میگو از این دسته هستند.در مکانیزم تولید انواع آبزیان انتقال آب و آبرسانی به حوضچه های پرورش میگو یکی از مهم ترین پروسه های تولید و پرورش میگو است.

معمولا به دلیل تعداد زیاد حوضچه های آرامش و حجم بالای آبزیان از پمپ های حلزونی یا پمپ اتا بزرگ در سایز ۱۲ اینچ استفاده می شود.این پمپ دارای ورودی ۱۲ اینچ و خروجی ۱۲ اینچ بوده و با لاکتروموتورهای ۵۵ کیلووات ۱۰۰۰ دور و ۷۵ تا ۱۳۲ کیلووات ۱۴۵۰ دور کوپله می شود.پروانه و شافت این پمپ را برای مقاومت در برابر خورندگی آب شور دریا از آلومینیوم برنز و یا استیل ۳۰۴ در نظر می گیرند.همچنین آب بندی این پمپ ها گرافیتی بوده و روانکاری بلبرینگ ها با روغن انجام می شود.

فروش مستقیم پمپ ETA 300-35 آب شور مخصوص پرورش میگو در میناب و چابهار با بهترین کیفیت به صورت تکی و همراه با الکتروموتور موتوژن یا چینی با قیمت ارزان و شاسی تقویتی و سنگین توسط شرکت آسیاپمپ ایرانیان انجام می شود.برای دریافت کاتالوگ و اطلاع از قیمت ها و مشاوره و ثبت خرید با واحد فروش و کارشناسان تماس بگیرید.

نمایندگی فروش ارزان پمپ فشارقوی WKL با پروانه برنزی و محور استیل

نمایندگی فروش ارزان پمپ فشارقوی WKL با پروانه برنزی و محور استیل

در مورد پمپ های حلزونی و اهمیت کاربرد آنها در صنعت و کشاورزی در بخش قبلی صحبت کردیم.اما نوع دیگری از پمپ های گریز از مرکز هستند که موسوم به پمپ فشارقوی WKL هستند و برای انتقال آب با فشار بالا از آنها استفاده می شود.این پمپ ها در ۸ مدل مختلف از سایز ۱ اینچ تا سایز ۶ اینچ تولید می شوند.قیمت پمپ های طبقاتی وکائل در مقایسه با پمپ های حلزونی بالاتر می باشد.

این پمپ ها برای انتقال آب دریا،صنایع دریایی، دستگاه های آب شیرین کن، شستشوی مخازن در صنایع پتروشیمی و نفت استفاده می شود.در پمپ های فشارقوی طبقاتی مخصوص انتقال آب شور از پروانه برنزی و شفت استیل استفاده می شود که می تواند پوشش خوبی در مقابل خوردگی و سایش ایجاد کرده و کارکرد طولانی مدتی داشته باشد.خریداران پمپ طبقاتی آب شور می توانند انواع پمپ طبقاتی wkl در اندازه های مختلف را از طریق نمایندگی فروش پمپ های کشاورزی صنعتی با کیفیت بالا تهیه کنند.

محمد رضا فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا فلاح

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129555032
phone icon شماره تماس: 02186096758

phone icon شماره تماس: 03133367982

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@asiapumpco.com

مجموعه آسیا پمپ ایرانیان شما را به خرید بهترین پمپ آب کشاورزی و صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 8 − 1 =
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید